PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski


http://veticus.net/ • Pogotowie weterynaryjne ruda śląska
Nazwa: PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski
Telefon +48 576 997 964
Adres 11 Listopada 24
Miejscowość Ruda Śląska
Kod pocztowy 41-717
NIP: 6112553138

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W dobie tak powszechnej dostępności usług medycznych, również weterynaryjnych, pozostawanie obojętnym na złe samopoczucie i niepokojące objawy w przypadku kotów czy psów jest – nie bójmy się tej dyskusji – co najmniej dwuznacznie moralnie. Zwierzęta domowe, którymi właściciele decydują się opiekować, zasługują na pomoc, gdy coś złego zaczyna dziać się z ich zdrowiem.

Brak apetytu, krwawienie, niegojenie ran, wymioty i biegunka, apatyczny nastrój, problemy z łapami – to tylko część objawów, na które trzeba zwrócić uwagę. W szczególnych przypadkach nie ma czasu na umawianie wizyty w gabinecie – trzeba działać błyskawicznie i doraźnie. W takich sytuacjach świetnie sprawdza się doświadczone pogotowie weterynaryjne w Rudzie Śląskiej, którego ofertę można sprawdzić na stronie internetowej veticus.net.

Weterynarz może przyjechać do domu właściciela psa lub kota, który wymaga natychmiastowej pomocy. Przychodnia działa także w standardowej formule, przyjmując zwierzęcych pacjentów w świetnie wyposażonym wnętrzu.

Źródło: http://veticus.net/pogotowie-weterynaryjne

Data dodania: 01-07-2019

Opinie o PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy