JUTOM Sp. z o.o. Sp.k.


Systemy ppoż warszawa
Nazwa: JUTOM Sp. z o.o. Sp.k.
Telefon 798 230 180
Adres Świętego Mikołaja 27
Miejscowość Blizne Łaszczyńskiego
Kod pocztowy 05-082
NIP:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdy, kto chce zaprojektować nowoczesny, skuteczny system przeciwpożarowy w budynku mieszkalnym, restauracji czy zakładzie pracy, powinien zapoznać się z ofertą firmy Jutom. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo bezbłędnie rozpoznaje potrzeby klientów i może im zaproponować kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach.

Oferta obejmuje profesjonalny montaż systemów przeciwpożarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Warto zaznaczyć, że specjaliści przygotowują oznakowania budynków, projektują również systemy oddymiania w biurowcach, szkołach, teatrach, klatkach schodowych bloków i wielu innych miejscach. Dodatkowo przedsiębiorstwo prowadzi serwis gaśnic i innego sprzętu przeciwpożarowego. Systemy PPOŻ. są montowane w Warszawie oraz okolicy. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

Warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy, która dba o klientów, gwarantuje indywidualne podejście i terminową realizację zlecenia.

Źródło: https://www.jutom.pl/

Data dodania: 30-11-2021

Opinie o JUTOM Sp. z o.o. Sp.k.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy