Webmetric Sp. z o.o.


Agencja user experience
Nazwa: Webmetric Sp. z o.o.
Telefon 793553667
Adres Wolsztyńska 13
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-361
NIP: 779 244 67 83

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zakres usług, jakie mogą zaproponować klientom biznesowym pracownicy firmy Webmetric Sp. z o.o., to wsparcie marketingowe, pozwalające znacznie poprawić przedsiębiorcom osiągane wyniki sprzedaży oraz przyciągnąć nowych odbiorców. Udostępnione rozwiązania znajdują zastosowanie w każdym biznesie, który ogłasza się w sieci. 

Jako agencja user experience, która działa od lat na polskim rynku, firma dysponuje wiedzą i doświadczeniem wynikającymi z zarówno z obserwacji zachowań konsumentów i wyciągania na tej podstawie odpowiednich wniosków, jak i analizy skuteczności najnowszych technik z zakresu pozycjonowania ofert w sieci. Dzięki temu jej kadra może przedstawić właścicielowi biznesu najlepsze dostępne dla niego opcje rozwoju pozwalające efektywniej dotrzeć do konsumenta.

Przeprowadzone przez agencję działania są personalizowane. Ich dobór zależy od rzeczywistych potrzeb przedsiębiorcy oraz jest wynikiem wcześniej przeprowadzonej diagnostyki, w tym wysłuchania indywidualnych wymagań klienta.

Źródło: https://webmetric.com/

Data dodania: 16-02-2022

Opinie o Webmetric Sp. z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy