Mensa Home


Deska bukowa
Nazwa: Mensa Home
Telefon 883680001
Adres Słowiańska 22
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100
NIP:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jako dystrybutor wysokojakościowego wyposażenia do kuchni, firma MENSAHOME.COM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością proponuje atrakcyjne wizualnie oraz cenowo rozwiązania, pozwalające na adaptację przestrzeni zgodnie z potrzebami użytkowników. Przedstawiona oferta zawiera asortyment, który ponosi estetykę pomieszczenia, a jednocześnie jest funkcjonalny oraz wykonany z dbałością o najmniejszy nawet detal.

Dostawca zapewnia, że nawet drobne przedmioty, jak deska bukowa do krojenia, powstają według dokładnie przemyślanej koncepcji. Kadra odpowiedzialna za realizację zamówień zaprasza do kontaktu osoby, które cenią sobie także indywidualizm oraz uniwersalny dizajn wyposażenia. Na stronie serwisu sprzedażowego można znaleźć zarówno pojedyncze elementy, jak i pasujące kolorystycznie lub pod kątem stylu zestawy.

Dostawca zaprasza na zakupy osoby poszukujące prezentu odpowiedniego jako podarek z okazji urodzin, imienin, rocznicy lub jako akcesorium na sprowadziny do nowego domu bądź mieszkania. 

Źródło: https://mensahome.eu/peugeot-deska-do-krojenia-295cm-z-drewna-bukowego-50160

Data dodania: 16-06-2022

Opinie o Mensa Home


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy