MABAPI Sp. z o.o.


Naklejki z nadrukiem mazowieckie • MABAPI Sp. z o.o.
Nazwa: MABAPI Sp. z o.o.
Telefon 601 219 550
Adres Płocka 17
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-231
NIP: 1182121105

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Gadżety reklamowe, które są produkowane przez opisywaną firmę, trafiają do odbiorców w całym kraju. Mabapi wykonuje każdego dnia dziesiątki zleceń o różnym nakładzie. Do produkcji trafiają również tak zwane projekty próbne, które mają przekonać klienta, że naprawdę warto skorzystać z usług stołecznego wykonawcy. Dotychczasowi klienci podkreślają, że jest to najlepsza i najtańsza oferta na rynku.

Jeśli nie posiadasz gotowych plików graficznych, możesz skorzystać z usług projektantów wykonawcy. Po analizie twoich potrzeb stworzą odpowiedni projekt, który może zostać wdrożony do produkcji. Mazowiecki wykonawca oferuje naklejki z nadrukiem, wizytówki, kalendarze, katalogi i galanterię skórzaną. Sporym zainteresowaniem cieszy się produkcja reklam wielkopowierzchniowych oraz oklejanie samochodów.

W katalogach znajdują się przede wszystkim sprawdzone produkty reklamowe, które przydają się podczas wykonywania codziennych czynności zawodowych i prywatnych. Ich cena jest uzależniona od zamówionego nakładu.

Źródło: https://mabapi.pl/

Data dodania: 27-02-2023

Opinie o MABAPI Sp. z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy