Duda-Cars S.A.


https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/content/poland/retail-6/108300/pl/desktop/passenger-cars/about-us/usedcarsduda.html
Nazwa: Duda-Cars S.A.
Telefon
Adres Balonowa 55
Miejscowość Leszno-Strzyżewice
Kod pocztowy 64-100
NIP: 7792251832

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


Zakup auta to spora inwestycja, która pochłania znaczną część środków finansowych. Świetną alternatywą dla nowiutkiego samochodu, jest zakup auta używanego u sprawdzonego dealera. Jest to opcja, która pozwala zaoszczędzić, jednak nadal ciesząc się z posiadania samochodu dobrej marki!

W salonie Duda-Cars znajdziesz samochody Mercedes - używane auta zobaczyć można w Lesznie, gdzie dealer ma swój oddział. To właśnie tam pracownicy z doświadczeniem przedstawią najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę i dobiorą model do Twoich potrzeb. Co ważne, wszystkie używane samochody przechodzą szereg skrupulatnych testów, tak, aby móc zagwarantować właścicielowi najwyższą jakość jazdy przez długie lata. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać z używanym autem od sprawdzonego dealera, któremu zaufało już wielu kierowców. 

Źródło: #

Data dodania: 22-07-2018

Opinie o Duda-Cars S.A.


Dnia 2018-08-23 13:09:51 Michał Walczak napisał:
Mercedesy oferowane przez firmę Duda-Cars są zawsze w idealnym stanie. Zakupiłem od nich już 2 w przeciągu 5 lat, ale nie z powodu popsucia się tego pierwszego, ale powodem była zmiana auta bo te pierwsze dostał syn od razu po zdaniu egzaminu na prawo jazdy.
Ocena: 5

Firmy w okolicy