MASTER Parkiet


Cyklinowanie/renowacja parkietu
Nazwa: MASTER Parkiet
Telefon 509 358 604
Adres Adama Mickiewicza 65
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-625
NIP: 5252422074

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Twój parkiet nie jest w najlepszym stanie i szukasz firmy, która będzie w stanie odnowić go za niewielkie pieniądze? Ciekawą ofertę przygotował dla Ciebie Master Parkiet. Sprawdź, na co konkretnie możesz liczyć.

Cyklinowanie/renowacja parkietu musi uwzględniać indywidualne cechy danej podłogi. Warto pamiętać, że drewno jest surowcem o bardzo dużej wytrzymałości. Świetnie radzi sobie w pomieszczeniach, gdzie każdego dnia chodzi wiele osób, nie poddaje się naciskom obuwia. Z upływem lat może jednak tracić świetność i dostać lekkich rys od intensywnego użytkowania. Wówczas do akcji wkracza ekipa renowacyjna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat renowacji, zerknij na stronę internetową pod linkiem masterparkiet.com.pl. Poznasz tam tajniki cyklinowania i zasady świadomej pielęgnacji powierzchni parkietu.

Źródło: https://www.masterparkiet.com.pl/renowacja-parkietow-podlog

Data dodania: 26-10-2018

Opinie o MASTER Parkiet


Dnia 2019-06-05 15:36:26 urtundel napisał:
MASTER Parkiet to moim zdaniem jedni z lepszych specjalistów od renowacji podłóg drewnianych. Jako mieszkaniec Warszawy zdecydowałem się skorzystać z ich usług i był to krok w dobrą stronę.
Ocena: 4

Firmy w okolicy