Brameks


Napędy do bram Plewiska • Brameks
Nazwa: Brameks
Telefon 692035755
Adres Średnia 6
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-011
NIP: 7821723424

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Napędy do bram w Plewiskach to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem automatyki do bramy. Takie rozwiązanie jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób, pragnących zabezpieczyć swój dobytek. Kolejnym plusem jest komfort: przy wjeździe i wyjeździe z domu nie trzeba wysiadać z auta. Wystarczy obsługa pilota, który zmniejsza ryzyko wtargnięcia osoby obcej na posesję.

 

Warto pamiętać, że wybór odpowiedniej bramy nie oznacza nudy. Firma Brameks dopasowuje również walory estetyczne do wymagań klientów. Produkty są nie tylko markowe, ale sprawdzone przez wielu zadowolonych konsumentów. Aby poznać szczegóły, wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację z doświadczonym pracownikiem, który po ustaleniu wstępnych warunków, pomoże wybrać rozwiązanie. Firma dodatkowo oferuje montaż oraz do każdego sprzętu dołącza oryginalną kartę gwarancyjną.

Źródło: https://www.brameks.pl/napedy-do-bram/

Data dodania: 16-03-2019

Opinie o Brameks


Dnia 2019-05-24 13:18:00 sourenger napisał:
Dzięki nawiązaniu współpracy z tą firmą mam świetną bramę na posesji. Zaproponowane przez nich rozwiązania techniczne są bardzo nowoczesne. Osobną kwestia jest estetyczny wygląd, który przypadnie do gustu każdemu klientowi. :)
Ocena: 5

Firmy w okolicy