Moliland


Styl skandynawski pokój dziecięcy
Nazwa: Moliland
Telefon 721 977 983
Adres Adama Mickiewicza 6
Miejscowość Wołów
Kod pocztowy 56-100
NIP: 9880222765

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Urządzenie pokoju dziecięcego nie należy do łatwych zadań, gdyż powinien on być ładny, kolorowy, a jednocześnie funkcjonalny i sprzyjający zabawie czy nauce. Przede wszystkim elementy wystroju powinny być także dobrane do wieku i płci dziecka, aby inspirowały i uczyły dobrego smaku. Od wielu lat w aranżacji wnętrz wykorzystywany jest styl skandynawski, a i pokój dziecięcy można urządzić w nim z wielkim powodzeniem, zwracając uwagę na kilka jego cech, takich jak:

  • spójność,
  • jasne, żywe barwy,
  • funkcjonalność,
  • prostota.

Na stronie moliland.pl można znaleźć piękne w swojej prostocie dodatki, które ożywią pomieszczenie i sprawią, że będzie ono wyjątkowe. W ofercie sklepu znajdują się dodatki odpowiednie dla maluszków i dzieci starszych, dziewczynek i chłopców. W bogactwie asortymentu można znaleźć półeczki w kształcie chmurek, zwierzaczków, pojazdów i serduszek, a także ramki do zdjęć w wielu kolorach i wzorach. Aby spersonalizować pomieszczenie, można wybrać piękną lampę z imieniem dziecka, która, wysyłając rozproszone światło, stworzy odpowiednią atmosferę do czytania lub odrabiania lekcji.

 

Źródło: #

Data dodania: 20-05-2019

Opinie o Moliland


Dnia 2019-10-09 12:16:51 arand napisał:
Dzięki zakupom w sklepie Moliland urządziłam pokój swojej córeczki - postawiłam na stylowe dodatki właśnie od nich. Jest taki, jak sobie wymarzyłam, a i córcia lubi w nim przebywać.
Ocena: 4

Firmy w okolicy