GAJECKA - pracownia architektoniczna


Projektant wnętrz częstochowa | GAJECKA - pracownia architektoniczna
Nazwa: GAJECKA - pracownia architektoniczna
Telefon 608 845 883
Adres Warszawska 323
Miejscowość Częstochowa
Kod pocztowy 42-209
NIP:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poszukanie sprawdzonej pracowni architektonicznej w Częstochowie nie jest trudne. Warto w tym celu zajrzeć na stronę gajecka.pl, gdzie można znaleźć szeroki zakres usług architektonicznych oraz aranżacyjnych.

Proponowana oferta obejmuje projektowanie oraz wykonawstwo aranżacji wnętrz nowych i starych budynków. Dzięki znajomości najnowszych trendów oraz rozwiązań architektonicznych każdy zatrudniony w pracowni projektant wnętrz zrealizuje na terenie Częstochowy wizję klienta odnośnie estetycznych, funkcjonalnych pomieszczeń w domu, mieszkaniu, czy w biurze.

Każdy projekt realizowany jest z pełnym zaangażowaniem oraz w taki sposób, by był on zgodny z planem nakreślonym przez zlecającego usługę. Priorytetem dla pracowni i jej pracowników jest zadowolenie klienta, stąd też stała dbałość o jakość i terminowość usługi, a także zaproponowanie korzystnych, konkurencyjnych na rynku cen. 

Pracownia oferuje wiedzę i doświadczenie swoich pracowników, by sprostać oczekiwaniom klienta w jak największym stopniu, dlatego też warto skorzystać z możliwości oraz umówić się na spotkanie z projektantem.

Źródło: https://www.gajecka.pl/projektowanie-aranzacja-wnetrz

Data dodania: 16-06-2020

Opinie o GAJECKA - pracownia architektoniczna


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy